215/60R16 95H WinterContact TS870

Шифра: 501814 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

WinterContactTS870

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона