215/60R16 99V AllSeasonContact XL

Шифра: AA021941-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона