-10%letna

215/60R16 99V PremiumContact 7 XL

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: 503644 Категории: Ознаки: