215/60R17 100V ALL SEASON SUV XL TA

6,740 ден

Шифра: 504213 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

ALL SEASON SUV

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона