215/60R17 96H FR WinterContact TS 870 P

Шифра: 501820 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS870P

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона