letna

215/65R16 102V CSA2 XL

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Шара

Celsius AS2

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: 503582 Категории: Ознаки: