letna

215/65R17 103V E PRIMACY XL

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

E PRIMACY

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: 501499 Категории: Ознаки: