215/65R17 99V PremiumContact 7 FR

9,130 ден

Шифра: 504119 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Шара

PremiumContact 7

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона