Продаденоletna

215/70R16 100H 701 SUV TA

5,580 ден

Шифра: AA014479 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R16

Шара

701 Suv

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона