215/70R16 100H SUV SNOW RI

6,830 ден

Шифра: AA013559-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R16

Шара

Suv Snow

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона