225/35R20 90W MA349 XL

Шифра: 503846-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R20

Шара

MA349

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона