225/40R19 93V TS860S XL

Шифра: AA016023 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона