225/45R17 91H WINTER CINTURATO 2

Шифра: 503061-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

CINTURATO WINTER 2

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона