225/45R17 91Y P7-CNT

6,210 ден

Шифра: 506153 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

CINTURATO P7 (P7C2)

Тежински индекс

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона