225/45R18 95V SNOW XL RI

5,560 ден

Шифра: AA016425 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

Snow

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона