225/45R18 95V WinterContact TS870P XL FR

Шифра: AA023270-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона