225/45R19 92W PremiumContact 6 SSR *

Шифра: AA019372-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона