225/45R19 96W 701 SUV XL TA

Шифра: 501694-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Шара

701 SUV 4×4

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона