225/45R19 96W CSC 5 XL

Шифра: AA013321-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Шара

ContiSportContact 5

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона