225/45R19 96W PILOT SPORT 4 ZP XL

Шифра: 503555-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Шара

PILOT SPORT 4 ZP

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона