225/45R19 96W PremiumContact 6 XL FR

Шифра: AA021930-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона