225/50R17 98H PILOT ALPIN 5 ZP XL

12,690 ден 11,421 ден

Шифра: 503168 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона