-10%OUTLET 2022zimska

225/50R17 98H POLARIS 5 XL FR

7,060 ден 6,354 ден

Шифра: 502586-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона