225/50R17 98V BRAVURIS 5 XL FR

6,470 ден

Шифра: 500165 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона