225/50R18 95W CROSSCLIMATE SUV 2

13,310 ден

Шифра: 501981-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

CROSSCLIMATE SUV 2

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона