225/50R18 95W Proxes Comfort SUV

9,720 ден

Шифра: 500010 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

Proxes Comfort SUV

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона