225/55R17 101V SNOW XL RI

5,560 ден 5,004 ден

Шифра: AA016432 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

Snow

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона