225/55R17 101W ALL SEASON XL RI

5,080 ден

Шифра: AA022516 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

All Season

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона