225/55R18 102V SUV WINTER XL TA

8,000 ден

Шифра: 501595-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона