225/55R19 103V PILOT ALPIN PA5 SUV XL

Шифра: 005230-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R19

Шара

Pilot Alpin PA5 SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона