225/60R16 102V POLARIS 5 XL

7,550 ден 6,795 ден

Шифра: 503179 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

POLARIS 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона