225/60R17 103V SUV WINTER XL TA

6,720 ден 6,048 ден

Шифра: AA015297 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

Suv Winter

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона