zimska

225/60R18 104V WinterContact TS870 P XL

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA023386 Категории: Ознаки: