235/40R18 95V SNOW XL RI

5,720 ден 5,148 ден

Шифра: AA015325 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

Snow

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона