235/40R18 95W CSC5 CS

Шифра: AA006978-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

ConitSportContact 5

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона