235/45R19 99V PILOT ALPIN 5 XL

Шифра: AA020737-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона