235/45ZR17 97Y Proxes Sport A XL

6,710 ден

Шифра: 500764 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

PROXES SPORT A

Бренд

Сезона