235/50R18 101V PILOT ALPIN PA5 XL

Шифра: AA018045-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

Pilot Alpin 5

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона