Продаденоletna

235/50R18 97V 701 SUV TA

6,770 ден

Шифра: AA014268 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

701 Suv

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона