235/50R19 99W PROXES SPORT SUV

9,880 ден

Шифра: AA022456 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R19

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона