Продаденоletna

235/50R20 104W Protoura Sport XL

9,400 ден

Шифра: 500329 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R20

Шара

PROTOURA SPORT

Бренд

Сезона