235/55R17 103V 701 SUV XL TA

Шифра: AA014484-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

701 Suv

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона