235/55R17 103V BRAVURIS 5 XL FR

7,600 ден

Шифра: 500187 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

Bravuris 5

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона