235/55R17 103V WINTER XL TA

5,820 ден

Шифра: AA015411-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

Winter

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона