235/55R17 99H TS850P

Шифра: AA009272-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона