235/55R18 100W MA349

4,000 ден

Шифра: 503815-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

MA349

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона