235/55R20 102W PROXES SPORT SUV

Шифра: AA022255-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R20

Шара

PROXES SPORT SUV

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона