-15%OUTLET 2022za-site-sezoni

235/60R17 102H CROSSCLIMATE2 A/W MI

14,480 ден 12,308 ден

Шифра: 504150-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

CROSSCLIMATE2 A/W

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона