235/60R17 102V 701 SUV RI

Шифра: AA010925-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

701 Suv

Тежински индекс

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона