Продаденоzimska

235/60R17 106H LATITUDE ALPIN LA2

12,010 ден

Шифра: AA006642-19 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

Latitude Alpin LA2

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона